Dzisiaj wiem, że można ze spokojem i ufnością przyjmować to, co przynosi życie, mieć dobre relacje z ludźmi, pełen miłości związek i być spełnionym człowiekiem.

 

Doświadczyłam zmiany – wiem, że jest ona możliwa, należy jedynie podjąć decyzję, wyjść ze strefy komfortu i nigdy się nie poddawać.

Życzę każdemu odwagi w drodze ku własnemu spełnieniu.

                                            Małgorzata Trawińska

Jestem absolwentką studiów podyplomowych „Poradnictwo i pomoc psychologiczna” na Uniwersytecie Jagielońskim (2010)

Ukończyłam 2-letnią szkołę trenerów „Sieć” rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne (2013), dwustopniowe czteroletnie szkolenie dla terapeutów w zakresie systemowych ustawień rodzinnych (2014 i 2016), roczną szkołę ustawień Andrea Drohla (2015), roczną Szkołę Profesjonalnego Coachingu w Instytucie Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego (2017) oraz dwa stopnie kursu hipnozy w Towarzystwie Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą (2017-2018).

Uczyłam się u wielu znakomitych nauczycieli: Granta McFetridga , Colina Sissona, Nemi Nath, Fostera Perry, Tal Laks, Wilfrida de Philipp, Hedy Leitner-Diehl, Lisy Böhm. Brałam udział w seminariach dla terapeutów metody ustawień systemowych prowadzonych przez Berta Hellingera oraz jego uczniów: Gerharda Walpera, Heiko Hinrichsa, Güntera Schrickera. Mam też 1 i 2 stopień Reiki (nauczyciel: Barbara Królicka).

 

 

Moje certyfikaty:

 

Małgorzata Trawińska - ZnanyLekarz.pl